0 362 435 12 72 | 0 362 437 75 55

info@iskocum.com

SEO HİZMETLERİ

SEO İngilizce Search Engine Optimization kısaltılmış halidir. Türkçeleştirilmiş olarak SEO, arama motoru optimizasyonu demektir. SEO İnternetin, mobil telefonların ve dijital pazarlama gücünün artması nedeni ile hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

SEO hizmetlerini daha da açmak gerekirse, web sitenizin alt yapısında yapılacak uyarlamalar; arama motorlarının siteyi daha rahat bir şekilde taramasına ve site içeriğini doğru hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı olur. Arama motorları; web sitelerini içeriği ile değerlendirirken aynı zamanda sonuçlarını doğru kullanıcılara sunmak için büyük bir çaba göstermektedir.

SEO hizmeti özünde markanızın web ortamında tanınırlığını artırmaktır. Başlıklar Halinde ve kısa açıklamaları ile SEO hizmeti şöyle çalışır;

1- Profesyonel, kurumsal ve özgün arama motoru dostu web sitesi oluşturmak.

2- Google ile beraber çalışan işkoçum aracılığı ile google reklamlarında sizi en üstte çıkarmak

3- Doğallıktan yana olan web sitesi ve anahtar kelimeler ile hedef kitleye ulaştırmak.

SEO aslında mevcut veya oluşturmak istediğiniz bir web sitesinin Google dostu olması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Yani sitenizin; içerikleri, tasarımı, programlanması, kodlaması, grafikleri vb. tüm işlemlerinin Google'ın istediği ölçülerde uyarlanmasıdır. Profesyonel SEO hizmetimiz ile sitenizde artan tıklanma sonucunda müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır.

SEO hizmetlerimiz ve Adwords Reklamları ile kişilerin veya firmaların sizi bulma kolaylığı sağlayan en kesin ve etkili çözümdür.

SEO hizmeti alarak web sitenizi arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin daha çok tıklanma almasına, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza neden olacaktır.

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN