0 362 435 12 72 | 0 362 437 75 55

info@iskocum.com

MATBAA - OFSET

Kavramsal tanımını ve tarihsel gelişimini anlatmaktan hicap duyduğumuz matbaa ve ofset hizmetlerimizin 1729 yılında İbrahim Müteferrika’ya kadar dayanmadığını belirtip, işinde uzman partnerlerimiz ile ofset konusunda yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Firmanız ile ilgili kartvizit, broşür, afiş branda vb. tüm görsellerin tasarımını estetik ellere ve bakış açısına sahip grafikerlerimiz tarafından dizayn edilir ve sizin için anlaşmalı matbaamızdan baskıya veririz. Belirtilen günde ürünleri ya siz matbaa’dan alabilirsiniz yada ücreti karşılığında işyerinize kargolayabiliriz.

Her ne kadar dijital platformda görsel olarak bulunmanızın önemi daha da artsada, insanların sizleri sanal ortamdan ziyade fiziksel materyaller vasıtası ile tanıması ve hissetmesi gereklidir. En basitinden bir kartvizit olması kurumların olmazsa olmazıdır. Kaldı ki yaşadığımız şehirde açık alan reklam mecraları epey yaygın olduğundan sesinizi ve kimliğinizi duyurmanız için çoğu zaman etkili afiş, raket, billboard vb. kağıt baskılı tasarımlarınızı bu alanlara astırmanız gerekir.

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN