0 362 435 12 72 | 0 362 437 75 55

info@iskocum.com

DİJİTAL MEDYA

Dijital Medya, insanların elektronik ortamda iletişim kurdukları bütün platformlardır. Bir başka deyişle elektronik ortamda bulunun her türlü iletişim aracına Dijital Medya diyebiliriz.

Hayatımıza internetin baş döndürücü bir şekilde girmesi ve gün geçtikçe bizi sarması, Bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletlerin artık vücudumuzun bir parçası gibi olması Dijital Medyanın ne derece önemli olduğunu göstermektedir.

Dijital Medyanın en önemli özelliklerinden biri de insanların yaşam biçimlerini yön vermektir.

Dijital Medya öncelikle var olan veya yeni oluşturmak istediğiniz sitenizin elektronik ortamda sizlerin kurumsal yapınıza uygun bir şekilde tasarlanması gerekir.

Oluşturulan web siteniz mobil uyumlu ve Google Analytics özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Siteniz, arama motorlarında üst sıralarda çıkması içi SEO hizmetleri ile uyarlanması gerekir.

Sosyal Medya Hesaplarınız açık ise yapılandırılması, açık değilse web sitenizin çizgisinde modern çizgilerle oluşturulması gerekir.

Sosyal Medya paylaşımlarınız için reklam – tanıtım – grafik bütünlüğünde hazırlanması ve yayınlanması gerekir.

Kısa ve öz açıklamak gerekirse Dijital Medya Platformunda bulunmayan firmalar günümüzde yok hükmündedir. Ancak birçoğu amatör ruhla dizayn edilmiş tüm dijital mecraları ile bu platformda var olduklarını zannetseler bile, müşteri veya aynı sektördeki rakip firmalar gözünde ya sönük kalır ya da yok olup gitmeye mahkûmdur.

Markanızın etkin ve her zaman taze bir yapıda kalması, günden güne daha fazla kitleye hitap etmesi ve arandığınız zaman size kolayca ulaşılmanız için dijital medyanın tüm organlarını uzman ekibimizin çalışmaları ve danışmanlığı ile sağlayabilirsiniz.

Dijital medyanın etkin kullanılması firmanızın karlılığının dolayısı ile marka değerinizin artmasını sağlar.

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN